بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 2411
تعداد بازديد از سايت: 205364818
تعداد بازديد زيرپورتال: 934763
اين زيرپورتال امروز: 236
در امروز: 24846
اين صفحه امروز: 1
شنبه 7 آذر 1394 دیلمزاد
نويسنده: محمد رودگر
ناشر: شهرستان ادب
ناشر اصلي: شهرستان ادب
تعداد صفحات: 252
نوبت و سال انتشار: چاپ سوم 1392
ويرايش: ویایش 3
قيمت: 10000 تومان
شابك: 9786006889429
چكيده:
رفتی حسابی به هم ریختم. روحم پاره پاره شد. کسی توی دلم خندید. نگاه کردم، دیدم همه درخت ها، آدم ها، همه. پس از این، هیچ چیزی نمی تواند اتفاق بیافتد. بعد از تو، دنیا ساکت و خاکستری است. دلم آویزان مانده، می داند دیگر زنده نخواهد ماند که تو را ببیند. و او دیگر نمی آید؛ و او دیگر نمی آید؛و او دیگر نمی آید.
موضوع: داستان های فارسی قرن 14
توضيحات:

رقیه حیدری کارشناس منابع اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با بیست سال سابقه کاری و اشراف بر موضوعات و رمان ها کتاب دیلمزاد را برای مطالعه پیشنهاد می دهد:

کتاب دیلمزاد برخلاف نظر عده ای نه تنها یک رمان است بلکه می توان آن را در زمره رمان های فارسی که تا حدودی توانسته مخاطبین خاص وعام را به خود جذب کند قرار دارد .

نویسنده این کتاب که به سبک راوی غیر معتمد ارائه اثر نموده؛  با اعتماد به  درک و فهم مکفی خواننده توانسته  مخاطب را به دنبال خود تا هرجا که رفته بکشاند چرا که آشفتگی ظاهری که در این کتاب  نمود دارد باعث کشش هرچه بیشتر و اشتیاق به دانستن ادامه داستان را افزوده است.

دیلمزاد با شروع خوبی که دارد حس کنجکاوی خواننده را تحریک و به او کمک می کند فصل های مختلف داستان را با واگویه های متبحرانه نویسنده لمس کرده و در عین ابتکاری بودن ارائه داستان، سادگی و بی پیرایگی که در بن مایه داستان به چشم می خورد می تواند آن را در ردیف کتب عامه پسند نیز قرار دهد. داستانی حیرت انگیز دو برادر که بعد از بیست سال به یکدیگر می رسند و اتفاقات هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی که رخ می دهد.
در اینجا مخاطب علاوه بر خواندن رمان به وقایع تاریخی و آشنایی با تاریخ ایران قبل از انقلاب و بعد از آن آشنا می شود، گروهک های منافین، جنگلی ها و کومله ها که بر خلاف سخنان و ظاهر روشنفکرانه اشان بسیار سنگدل و مغزی تهی از دانش و منطق دارند و............

با مطالعه آن به ادامه ماجرا پی ببرید.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما